HIZLI MENÜ

Duşa Kabin Modellerimiz

Kalite Ayrıntıda Gizlidir.

Duşa Kabin Modellerimiz

Banyolarda sıklıkla tercih edilen duşakabin ürünleri sitemizde duşakabin kategorisinde sizlerin beğenisine sunuluyor.
Duşakabinler profil rengine veya şekline göre modellendirilmektedir. Sıklıkla tercih edilen duşakabin modelleri oval duşakabin , kare duşakabin, sürgülü iki duvar arası duşakabin ve katlanır duşakabin modellerinden oluşur.  
Duşakabin Fiyatları
Bununla birlikte duşakabinler banyonuza uygun olarak ölcülere görede yapılır standar ölçüleride vardır mühim olan sizin banyonuzda duşakabininizi konumlandıracağınız alanı belirledikten sonra ürün siparişi vermeniz olacaktır. Duşakabin fiyatları kullanılan meteryallere göre değişiklik gösterebilir. Günümüzde duşakabin fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında üründe kullanılan camın temperli cam yada mika cam olup olmadığı ayrıca kullanılan profillerin inceliği ve kalınlığı etkilemektedir.
 
Duşakabin Montajı
Duşakabin montajı uzman bir ekip tarafından yapılmasını tavsiye ediyoruz. Montaj yapılacak alanda kirli su gideri ve sıcak soğuk su bağlantılarının önceden yapılması gerekmektedir.
 
Duşakabin Temizliği
Günlük hayatımızda banyolarda sıkça kullandığımız duşakabinler sabun artığı,sudaki kireç gibi oluşumlardan kirlenebiliyor. Bu kirlilik camlarda genellikle leke olarak karşımıza çıkar bunları önlemek için her kullanımdan sonra duşakabininizi sıvı deterjan ile hafifçe ovalayarak yıkamak leke oluşumunu engelleyecektir. Eğer inantçı lekelervarsa bunlar için kreç sökücü ve cam temizleyiciler kullanabilirsiniz.
 
Duşakabin Parçaları
Duşakabinlerde kullanılan parçalar nelerdir. Alüminyum profil, temper cam (güvenli cam), camın hareketini sağlamak için duşakabin tekeri, hareketli camlar arasına su sızdırmaması için fitil, hareketli kapıların kapanması için mıknatıslı fitil, teker stopları, acma kapama kulpları kullanılmaktadır. Duşakabin yedek parça katagorisinden yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.