HIZLI MENÜ

Reform Alüminyum Hakkında Bilgiler

Reform Alüminyum için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir.

Reform Alüminyum Hakkında

» Akılcı stratejiler…
 
» Gelişime kilitlenmiş bir vizyon
 
» Milli ve insani değerlere saygı…
 
» Sabır ve başarıya inanç…
 
Reform Alüminyum, işte bu değerler etrafında kurulduğu 2005 yılından itibaren alüminyumun tüm kullanım alanlarında varlık göstererek, sektörün lider kuruluşlarından biri olmuştur. Ürünlerinin kalitesi kadar verdiği hizmetin kalitesine de önem veren Reform Alüminyum, Basel2 kimliği ve 6 sigma eğitimiyle hizmet kalitesini prestijli kurumlar tarafından belgelemiştir.
Reform Alüminyum için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Reform Alüminyum; profesyonel kadrosuyla müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlar, bir stok firması olmasının verdiği güçle, hiç bekletmeden istenilen miktarda ürün teslimini gerçekleştirir. Bu aşamadan sonra da, ürünlerin kullanımıyla ilgili her türlü teknik desteği vererek, müşterilerinin yanında olmayı sürdürür. Reform Alüminyum’u sektöründe özel ve farklı kılan işte bu müşteri odaklı yaklaşımıdır.
Reform Alüminyum, kurulduğu günden bugüne bir aile şirketi olmanın özverisini, samimiyetini ve sıcaklığını bir an olsun kaybetmeden varlığını sürdürürken, profesyonel kadroları ve iş yönetim sistemleriyle kurumsal şirket çizgisini de yansıtmaktadır. Değerlerimiz ışığında gelecekteki başarılarına doğru hızla yol alan şirketin, kapitali, yatırımları, beyaz, gri ve mavi yakalıları her geçen gün artmaktadır.