HIZLI MENÜ

Alüminyum Pencere Sistemleri

Kalite Ayrıntıda Gizlidir.

Alüminyum Pencere Sistemleri

Alüminyum, malzeme özellikleri bakımından, ahşap ve pvc den daha sağlamdır.
Alüminyum, malzeme özellikleri bakımından, ahşap ve pvc den daha sağlamdır. Biraz pahalı olsa da, uzun vadede çok daha karlıdır. Güneşte çatlama yapmayan bu ürünler, çelik ve benzeri maddelerle karıştırılır ve daha sağlam hale getirilir. Boyanabilir ve uzun yıllar bu estetik görünüm korunabilir. Yeni nesil pencere çalışmalarında, özellikle plazalarda ve dışı cam gökdelenlerde, alüminyum çerçeveler tercih edilmektedir. Hem sağlam hem de paslanmayan özelliği ile binanın estetik görünümünü yıllarca korumaktadır. Silinebilen ve temizlenebilen özellikleriyle, aradığınız kaliteyi sizlere sunmaktadır.
 
Pencere Sisteminde Dekoratif Çözüm
 
Alüminyum sistemleriyle imal edilen pencere sistemlerinde, aradığınız kaliteyi ve estetik görünümü yakalayabilirsiniz. Camlı binaların çerçeve çalışmalarında, iş merkezlerinin pencere sistemlerinde, alüminyum pencere sistemleri kullanılmaktadır. Pratik çalışma sistemleriyle, ekiplerimiz, öncelikle ölçü almaktadır. Daha sonra alüminyum pencere sistemleri Payas kategorisinde, katalogdan pencere ve kapı tercihini gerçekleştirmektedir. Kapıların kilidi, menteşeleri ve özel sızdırmaz contaları, özel olarak imal edilmektedir. Yıllarca rahat kullanıma sahip olan bu sistem, diğer ürünlere göre arıza vermemektedir. Arızalanmayan özelliği ile alüminyum pencere sistemleri ürünleri, uzun vadede çok daha avantajlı özelliklere sahip bir üründür.
 
Pivot Pencere
 
Alüminyum pencere ürünleri içerisinde kendine özgü dekoratif özelliklere sahip olan pivot pencere ürünleri, kendi ekseni etrafında 180 derece dönebilmektedir. Hava girişi, alüminyum pivot pencere ürünlerinde çok daha fazladır. Kaliteli olan bu ürünler, çatı katlarında da kullanılmaktadır. Pencere mekanizmasının bütünüyle hareket ettiği alüminyum pivot pencere ürünlerinde, özel contalar, kilit sistemleri ve açma-kapama sistemleri kullanılmaktadır. Alüminyum özelliği sayesinde, estetik görünüm, uzun yıllar muhafaza edilmektedir. Boya tekniğinin kullanılabildiği alüminyum pivot pencere ürünlerinde, temizlenebilir özellikler mevcuttur. Alüminyum pencere ürünlerinde kullanılan camlar, ısı cam özelliğine sahiptir.
 
Alüminyum Pencerelerin Kullanım Özellikleri
 
Kilit sistemleri, menteşe sistemleri ve çerçeve sistemleri, bu ürünlerde özel olarak tatbik edilmektedir. Pencere uygulaması yapılacak yerde ölçü alma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Ölçü alma işleminden sonra, alüminyum pencere sistemleri kategorisinde, imalat bölümüne geçilmektedir. Montajlama işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapan ekiplerimiz, yıllarca güven içerisinde kullanabileceğiniz alüminyum pencere sistemleri çalışmalarını sunmaktadır. Özel contaları sayesinde ve ısıcam özelliği sayesinde, ses, yağmur ve benzeri bütün etkenleri dışarıda bırakmaktadır.
 
Alüminyum pencere sistemleri kategorisinde üretilen bütün ürünlerimizde, yalıtım özelliği özel olarak gerçekleştirilmektedir. Açma-kapama özellikleri, oldukça başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. İstediğiniz alüminyum kapı ve pencere sistemlerini, firmamız en kısa zamanda uygulamaya sunmaktadır. Garantili ve başarılı alüminyum kapı ve pencere hizmetleriyle, aradığınız kaliteyi bulabilirsiniz.